• Slide image three
  • Slide image three
PDF Drukuj Email


Championy naszego oddziału

 

AIREDALE TERRIER


 

IMPACT COLOR Poezja Ruchu
ur. 01.05.2014r.
(wł. Jarosław Bigosiński)

Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski

AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER


 

DON JUAN Amman Kuzum FCI
ur. 02.11.2013r.
(wł. Przemysław Falkowski)

Champion Polski
2x CACIB
2 x NDPwR

BASENJI


 

BASTET PRINCESS OF Burudika
(wł. Magdalena Hausman)

Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski

BASSET HOUND


 


PYZA ze Stajennych Progów FCI

(wł. K. Buksa)

Champion Polski

 

www: http://www.stajenneprogi.pl


BROMBA ze Stajennych Progów FCI


(wł. K. Buksa)

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU 2011(BOB)
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI 2011
CHAMPION POLSKI
CHAMPION NIEMIEC
ZWYCIĘZCA KLUBU 2012
ZWYCIĘZCA NIEMIEC LIPSK 2013
ZWYCIĘZCA KLUBU BHF- SCHONINGEN 2013 (D)
BIS PUPPY II
BIS JUNIOR (KLUB)
8 x BOB JUNIOR
11xBOB
BOG 
RES. BOG x 4
BOG IIIx4
BOG IV x2

www:

http://www.stajenneprogi.pl

 

GLADIATOR ze Stajennych Progów FCI
(wł. K. Buksa)

Interchampion
Champion Polski
Champion Niemiec VDH
Champion Rosji
Champion Rosyjskiej Federacji Kynologicznej
Młodzieżowy Champion Polski
3x Zw.Mł.
60x CWC/CAC
8x CACIB
5x res.CACIB
5x Anw.Dt.Ch.VDH
50x NDPwR
45x BOB
13x BOG
16x BOG II
5x BOG III
1x BEST IN SHOW WORKING DOG III
3x BEST IN SHOW WORKING DOG II
10x BEST IN SHOW WORKING DOG
1x BEST IN SHOW III
2x BEST IN SHOW II
3x BEST IN SHOW
NAJLEPSZY PIES O/GRUDZIADZ 2006
BEST IN SHOW II PSóW O/GRUDZIąDZ 2008 BEST IN SHOW PSóW O/GRUDZIąDZ 2006
KONKURS TROPOWCÓW DYPLOM I STOPNIA (KT-I)

www: http://www.stajenneprogi.pl

 

REDIS UVALSKY BOBR
(wł. K. Buksa)


Interchampion
Champion Polski
Champion Niemiec VDH
Champion Niemiec BH CLUB
Champion Rosji
Champion RKF
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Polski
Zwycięzca Klubu '08
Zwycięzca - Kaliningrad '06, '07
Zwycięzca - Drezno '07
Zwycięzca - Hannover '08
Zwycięzca Specjalistycznej Wystawy Bassetów - Berlin '08
Zwycięzca Polski - Poznań '09

 



SAKRA ze Stajennych Progów FCI
(wł. K. Buksa)


Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
3 x Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2 x CACIB
7 x CWC/CAC
7 x NDSwR
4 x Zwycięzca Rasy
1 x BOG III

 

 

 

 


GEJSZA ze Stajennych Progów FCI
(wł. K. Buksa)



Champion Polski

 

 

 

 

BERNARDYN DŁUGO I KRÓTKOWŁOSY


 


 

NICOLE "Samarytanin" Delikante

Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Polski

właściciel: M. Licznerski

tel: 721410433

 

 

 

 

OLA "Samarytanin" Delikante

Młodzieżowy Zwycięzca Polski

właściciel: M. Licznerski

tel: 721410433

 

BOKSER




Gratia MONTE CHRISTO
Ur. 16.12.2009

Champion Polski


PKR.II-102972 nr.rej:5691/XXV/09

Badania:
HD-A, SP-0 ,E-0/0, HZ-0

Właściciel:
Lenka Sztajnborn
86-100 Świecie

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona www: http://www.monteczek.eu

BORDER TERRIER




LIRA Róg Wojskiego
(wł.Andrzej Jabłoński)

Champion Polski

BULDOG ANGIELSKI



 

 

 

NORMAN Dyskretny Urok Burżuazji
(wł. K. Kradziecki& A.J.Grunt)

Młodzieżowy Champion Polski
BIS III
BOG
BOG III




OLIVIA Dyskretny Urok Burżuazji
(wł. K. Kradziecki)



Interchampion
Champion Polski
Champion Rosji
Champion Estonii
Champion Litwy
Młodzieżowy Champion Polski
Zwycięzca Polski 2005
Zwycięzca Litwy 2005
Zwycięzca Estonii 2005
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2003
Zwycięzca Klubu 2005
BOG III
BOG

 



OLIVIER Dyskretny Urok Burżuazji
(wł. K. Kradziecki)

Interchampion,
Champion Niemiec (VDH i Klubowy)
Champion Austrii
Champion Danii
Champion Polski
Champion Słowacji
Champion Rosji
Champion Estonii
Champion Łotwy
Champion Litwy
Baltic Champion
Młodzieżowy Champion Polski
Zwycięzca Polski: 2004, 2005
Zwycięzca Litwy 2005
Zwycięzca Estonii 2005
Zwycięzca Klubu: 2005, 2007
BOG
BIS

 

 

 

 

ORLANDO Dyskretny Urok Burżuazji
(wł. K. Kradziecki)



Champion Polski

 

 

 

 

OSCAR Dyskretny Urok Burżuazji
(wł. K. Kradziecki)



Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski

 

CIOBANESC ROMANESC CARPATIN


 

Coca Myśliwi Wodana

ur. 27.05.2011r.
(wł. Katarzyna Grzonkowska )

Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski

2x Najlepsze Szczenię
4x Zwycięzca Młodzieży
4x Najlepszy Junior w Rasie
1x Zwycięzca Klubu (Club Winner 2012 )
7x Zwycięzca Rasy
2x Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
4x CWC

CLUMBER SPANIEL


 

BORIS Medvedi Smecka
ur. 03.03.2007r.
(wł. Jarosław Marciniak)

Interchampion ( CIB)
Champion Polski
Champion Bałtyki
Champion Litwy
Champion Łotwy
Champion Estonii
Champion Rosji
Champion RFK
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski Weteranów
Zwycięzca Polski 2008
Zwycięzca Klubu 2010,2011
50 x CAC/CWC
21 x CACIB
5 x Res.CACIB
35 x Zwycięzca Rasy
1x I BOG
3 x III BOG
1 x IV BOG
1 x II BOG Weteran
10 x Best Dog
4 x Best Dog Weteran.

 

 

VOLENS NOLENS Kaprys Rejenta
ur. 07.10.2009r.
(wł. Jarosław Marciniak)

Interchampion ( CIB)
Interchampion (CIB)
Champion Polski
Champion Litwy
Champion Łotwy
Champion Rosji
Młodzieżowy Champion Polski
Zwycięzca Polski 2011
21 x CAC/CWC
6 x CACIB
5 x Res. CACIB
9 x Zwycięzca Rasyv 1 x III BOG
1 x Zwycięzca Oddziału
3 x Best Dog

 

CHIHUAHUA DŁUGOWŁOSY


 

 

 

 

SIMONA Małe a Cieszy
(wł. K. Wrzesińska)



Młodzieżowy Champion Polski

 

 

 

COCKER SPANIEL ANGIELSKI


 


ROCKET IN GOLD Xilander FCI
ur. 05.02.2012r.
(hod. i wł. Anita Sędzicka )

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Champion Rumuni
Champion Ukrainy

BOB x2, BOS x 5, CACIB x 3,
BOB JUNIOR, BOB Puppy

 


IVETTE Quattropedes FCI
ur. 22.09.2008r
(hod. i wł. Anita Sędzicka )

Interchampion ( C.I.B. & C.I.E.)
Multi Champion
Champion Polski Champion Niemiec ( VDH)
Champion Luxemburga
Champion Litwy
Champion Ukrainy
Grand Champion Ukrainy
Champion Rumunii
Champion Rumunii Cum Laudae
Champion Białorusi

BOB x 2, BOS x 3,
CACIB x 4, resCACIB x 3
Dyplom III z Konkursu Tropowców.

 


DESERT LIONESS Xilander FCI
ur. 18.12.2010r.
(hod. i wł. Anita Sędzicka )

Interchampion ( C.I.E.)
Multi Champion
Młodzieżowy Champion Białorusi
Champion Polski
Champion Luxemburga
Champion Litwy
Champion Ukrainy
Champion Rumunii

II BOG, BOB, BOSx 4
CACIB x 5, resCACIB x 2

 


DOUBTLESS ONLY ONE Xilander FCI
ur. 12.07.2011r.
(hod. i wł. Anita Sędzicka )

Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2012
Interchampion ( C.I.E.)
Multi Młodzieżowy Champion
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski 2012
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Litwy
Młodzieżowy Champion Rumunii
Młodzieżowy Champion Ukrainy
Multi Champion
Champion Polski
Champion Niemiec ( VDH )
Champion Luxemburga
Champion Litwy
Champion Słowacji

II BIS JUnior
BOG, II BOG x 2, III BOG,
IV BOG x 3, Multi BOB & BOS,
Multi CACIB & resCACIB

 


CONFIDE IN MAGIC Xilander FCI
ur. 10.04.2013r.
(hod. i wł. Anita Sędzicka )

Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Ukrainy
Champion Polski

BOG II, BOB, BOB Junior x 4.

 


SO EXIGE Xilander FCI
ur. 22.05.2013r.
(hod. i wł. Anita Sędzicka )

Bundesjugendsieger 2014
Młodzieżowy Zwycięzca Niemiec 2014
Młodzieżowy Zwycięzca Beneluxu 2014
Multi Młodzieżowy Champion
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Niemiec (VDH)
Młodzieżowy Champion Luxemburga
Młodzieżowy Champion Ukrainy
Champion Polski
Zwycięzca Klubu Polski 2014
Kwalifikacja na Cruft s 2015 x 2

BIS Junior, III BIS Junior, IV BIS Junior
BOG x 2, BOG, CACIB
Multi BOB & BOS & BOB Junior

 


SHE`S A MAGICIAN Xilander FCI
ur. 17.12.2013r.
(hod. i wł. Anita Sędzicka )

Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski`2014

IV BOG, BOB, BOS, BOB Junior x 2.

 


EZA HEZJODA
ur. 07.05.2007r.
(hod. i wł. Anita Sędzicka )

Interchampion ( C.I.B. & C.I.E.)
Multi Champion
Champion Polski
Champion Niemiec ( VDH)
Champion Luxemburga
Champion Litwy
Champion Ukrainy
Champion Rumunii
Champion Rumunii Cum Laudae
Zwycięzca Klubu Polski 2012
II BOG x 3, III BOG
Multi CACIB & resCacib
Multi BOB&BOS
Dyplom III z Konkursu Tropowców.

 

CZARNY TERIER ROSYJSKI


 



RUSŁAN z Norblińskiej Doliny ur.25.03.2010 r. ( wł. Monika Frost-Kaszuba)

HD A , ED 0/0

INTERCHAMPION
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
MŁODZIEŻOWY CHAMPION CZECH
MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU TERIERA LITWA 2011
CHAMPION POLSKI
CHAMPION ROSJI
CHAMPION RKF
CHAMPION LITWY
CHAMPION ESTONII
CHAMPION ŁOTWY
BALTIC CHAMPION
CHAMPION CZECH
CHAMPION SŁOWACJI
CHAMPION UKRAINY
ZWYCIĘZCA SŁOWACJI VELKA IDA 2012
NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU GRUDZIĄDZ 1 MIEJSCE – 2011 , 2012
NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU GRUDZIĄDZ 4 MIEJSCE – 2014
18 X CACIB,
8 X RES.CACIB,
50 X CWC/CAC,
20 X ZWYCIĘZCA RASY /BOB
BIS – 4 MIEJSCE,
2 X BOG –II GR. FCI – 1 MIEJSCE,
1X BOG-II GR. FCI – 2 MIEJSCE,
6 X BOG-II GR.

DOG KANARYJSKI




 

 

DALMATYŃCZYK


 

GRAF GORDON Kontradomino FCI
(wł. K. Szkudlarek)
ur. 08.12.2013r.

Najlepsze Szczenię CACIB,
3 x ocena doskonała,
Zwycięzca Młodzieży CAC,
Najlepszy Junior CAC,
2 x Zwycięzca Młodzieży,
Zwycięzca Płci Przeciwnej CACIB,
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2014r.,
Młodzieżowy Champion Polski,
5 x ocena doskonała,
5 x CWC,
3x CACIB,
2 x Najlepszy Dorosły Pies CACIB,
2 x Zwycięzca Płci Przeciwnej CACIB,
2 x Najlepszy Dorosły Pies CAC,
2 x Zwycięzca Rasy CAC,
Champion Polski.

GOLDEN RETRIEVER




HAIR OF THE DOG Pasada
ur. 17.05.2007
(wł. Anna i Krzysztof Patalon)

Champion Polski
Zwycięzca Pracy Psów Myśliwskich Tropowców roku 2008
BIS ras myśliwskich Przechlewko 2008
1xBOB
4xCWC

Pies użytkowy intensywnie polujący
Dyplom I stopnia z Konkursu Tropowców

www: http://www.edek.edi.shost.pl

 

 

 

NENUORAMOS ICE FROST
(wł. Justyna Nelke)

Młodzieżowy Champion Polski

HD-A , ED 0/0
przebadane oczy i serce

GOŃCZY POLSKI




 

ORAWA Kłusująca Sfora FCI
(wł. J. Arczykowska-Gościak)

Champion Polski
2x Zw. Mł
5x CWC
2x NDSwR
BOB
2x KD-I, 5x KD-II
2x KT-I

 

KONTYNENTALNY SPANIEL MINIATUROWY - PAPILLON



 

 

 

TOKIO Gwiazdki z Białego Domu
(wł. D. Jaranowski)

CH.PL.CACIB
8 x CWC/CAC
7 x NDPwR
4x BOB
2 x Zw. Mł

O: Mł. Ch.Pl.-LT INTCh. GOLD WINGS Razzmatazz
M: Mł.Ch.Pl, Ch.Pl NIKOL Gwiazdki z Białego Domu
wł. Dariusz Jaranowski, Grudziądz, hodowla HELDAR
www: www.papillon-york.eu

 

LABRADOR RETRIEVER





RUTH Matrix
(wł. D. Gerke)



Champion Polski
CACIB
6x NDSwR
9x CWC
3x BOB
BOG II

 

LHASA APSO


 



BONA Śnieżny Lew
(wł. S. Dombek)



Interchampion (w zatwierdzeniu)
Champion Polski
Champion Mołdawii
Champion Białorusi
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Polski '04
Młodzieżowy Klubowy Zwycięzca Roku Opole 2005
Zwycięzca Polski'07
Zwycięzca Europy Śr. i Wsch. '07
BIS JUNIOR II
BOG III
multi CWC/CAC
3x res. CACIB
5x CACIB
wielokrotnie: BOS, BOB



MILKY WAY Sylena FCI
(wł. S. Dombek)



Champion Polski
Zwycięzca Klubu '01, '02
Zwycięzca Polski 01
Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej '01
multi: CWC, BOS, BOB,CACIB

 



AKIS Śnieżny Lew
(wł. S. Dombek)


Champion Polski
Champion Białorusi
5x CAC
4x CWC
5x CACIB
wielokrotnie BOS, BOB

 


 

 

MAŁY MUNSTERLANDER


 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWOFUNDLAND


 

Firuze Beautiful Great Dane FCI

ur. 07.06.2015r.
(wł. Katarzyna Grzonkowska )

Młodzieżowy Champion Polski

4x Zwycięzca Młodzieży
4x Najlepszy Junior w Rasie
2x Zwycięzca Rasy
2x Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
1x Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
2x CWC
1 x Res. CACIB


Call Meyourhero Midnight Bear ( import Białoruś)

ur. 06.06.2016r.
(wł. Katarzyna Grzonkowska )

Młodzieżowy Champion Polski

3x Najlepsze Szczenię w Rasie,
8x Zwycięzca Młodzieży,
6x Najlepszy Junior,
2x BIS Szczeniąt

Badania: HD A/A, ED 0/0, OCD free, cystynuria free, heart ok.


Breathtaking Midnight Bear (import Białoruś)

ur. 20.01.2016r.
(wł. Katarzyna Grzonkowska )

Młodzieżowy Champion Polski

4x Zwycięzca Młodzieży,
4x Najlepszy Junior,
2x Zwycięzca Rasy,
1x Najlepsza Dorosła Suka w Rasie,
1xCWC,
1x BOS

Badania: HD A/A,ED 0/0, cystynuria free, heart ok

OGAR POLSKI


 

Pogrom z Beskidzkich Wysp FCI
(wł. Anna Supa)
ur. 10.08.2014r.

PKR. VI-18484

Młodzieżowy Champion Polski,
Młodzieżowy Zwycięzca Polski,
Champion Polski.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel.: 725 725 706

OWCZAREK BELGIJSKI GROENDAEL

E-WOJTEK Jr Bagatela z Doliny Wieprza

(wł. Ewa Romaniuk)

ur. 15.02.2013r.

Zwycięzca Klubu 2015,
Zwycięzca Polski 2015,
Mł. Ch. PL , CH.PL,
5 x Zwycięzca Młodzieży,
5 x Najlepszy Junior w Rasie ,
12 x Zwycięzca Rasy (BOB ),
4 x Zwycięzca Płci Przeciwnej ( BOS ),
13 x CWC / CAC,
4 x CACIB ,
12 x Najlepszy Dorosły Pies,
Zwycięzca rankingu wystawowego w Polsce za rok 2014 w klasie seniorów owczarków belgijskich - groenendael,
W 2015r. BOB x 9,
Najlepszy Dorosły pies x 10,
Zwycięzca Płci przeciwnej x2,
CACIB x 3, CWC x 11.

OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY

Xador z Tomickich Lasów

ur. 24.09.2014r.
(wł. Milena Becker)
tel. 510 185 949

Młodzieży Champion Polski
Champion Polski
Zwycięzca Klubu Litwy 2016r.
Czołówka Polski 2016r.

www.vanospoland.pl

Hades von Skorpionenblut (FCI)

ur. 17.08.2014r.
(wł. Piotr Borowski)
tel. 601 560 080

Mł. CHAMP. POLSKI
Mł. ZW. POLSKI
ZW. KLUBU KL. MŁODZIERZY
ZWYCIĘSCA POLSKI
V-CE ZW. KLUBU - CZOŁÓWKA POLSKI

OWCZAREK SZETLANDZKI


 

HASSAN Strażnica Kaszebstwa FCI

ur. 07.05.2007r.

wł. Marzena Stryszowska & Agnieszka Taraszkiewicz

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

Alex Alexander GRAZULA FCI

ur. 01.09.2009r.

wł. Grażyna Wojtkowiak

Champion Polski
2 x Zwycięzca Młodzieży
4 x CWC
1 x Zwycięzca Rasy ( BOB )

http://www.grazula.eu

Kajsza Wspólny Dom

ur. 02.01.2011r. wł. Grażyna Wojtkowiak

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
3 x Zwycięzca Młodzieży
5 x CWC
2 x Najlepsza Suka w Rasie ( BOS )
BOG II

http://www.grazula.eu

PINCZER MINIATUROWY


ORKA spod Katedry FCI
(wł. J. Pliszczyńska)


Mlodziezowy Champion Polski
Champion Polski
Zwycięzca Polski 2009

www.pinczeryspodkatedry.pl

 

 

ROLKA spod Katedry FCI
(wł. J. Pliszczyńska)

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski
Champion Litwy
Champion Słowacji
Champion Macedonii

www.pinczeryspodkatedry.pl

 

WIRUS spod Katedry FCI
( wł. J. Pliszczyńska)

Młodzieżowy Champion Macedonii,
Młodzieżowy Champion Serbii,
Młodzieżowy Champion Polski

www.pinczeryspodkatedry.pl

 

PŁOCHACZ NIEMIECKI


 

 

 

 

FINKA Nowosolna
(wł. Ryszard Rezmer)

Champion Polski i Pracy
Zwycięzca Pracy Myśliwskiej Płochaczy Wszechstronnych roku2007.
Konkursy: KPMR"A", KPMR"B", KT Dyplomy I stopnia lokaty 1
MMŚ -Czechy, 3xCPC.

ROTTWEILER


 

OLIWIA Catani

(wł. Kamila Mamorska)

Champion Polski

SHIBA INU


 

Chini Beskerm

ur. 16.07.2015r.
(wł. Katarzyna Grzonkowska )

Młodzieżowy Champion Polski

2x Najlepsze Szczenię w Rasie
3x Zwycięzca Młodzieży
3x Najlepszy Junior w Rasie
3x Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
2 x Zwycięzca Rasy (BOB)
3x Najlepsza Suka w Rasie
3x CWC
1x CACIB


Fuji Beskerm

ur. 07.02.2016r.
(wł. Katarzyna Grzonkowska )

Młodzieżowy Champion Polski

3x Zwycięzca Młodzieży,
1x Najlepszy Junior,
1x BOS,
1x Najlepsza Dorosła Suka w Rasie,
1x CWC,
1x Zwycięzca Rasy

Badania: HD A/A, Patella -Pl-0/0

SIBERIAN HUSKY


 

Amadine Fortunatus

(wł. Izabela Krieger)

 

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

3xBest Baby
5xBest Puppy
6xBest Junior In Breed
2xBest of Breed
IV Best Of Group V
2x III Best Dog in Section Grudziądz

10xCWC


Started Interchampion Tittle

Eyes Clear 2013
HD excellent /A

www.legend-of-the-spirit.pl

 

 

 

 

 

 

 

Pearl of Ice Galladria Novitaris

(wł. Izabela Krieger)

 

Polish Junior Champion

Polish Champion

6xJunior Winner

8xBest Junior of Breed

2xRes. Best in Show Junior

IV BEST IN SHOW JUNIOR

Started Interchampion title

siostra Zwycięzcy Świata 2013 (Int. Purple Rain Galladria Novitaris) i córka Zwycięzcy Świata 2010 (Int. Winterfrost`s Pegaso)

HD/A excellent, Eyes Clear (2013)

 

www.legend-of-the-spirit.pl

 

 

STAFFORDSHIRE BULL TERRIER

Euphoriastaff (FCI) BATMAN

ur. 06.11.2014r.
(wł. Ewa Nowak)

PKR.III-75994

tel. 502 346 729

Champion Polski

WAHTELHUND

 

 

CANON Myśliwski Tabor
(wł. J. Goliński)

Champion Polski
Konkurs Tropowców dyplom III stopnia

WELSH CORGI PEMBROKE

WILLOW Pomarańczowa Alternatywa
(wł. Edyta Sroka)

Champion Polski
(naturalnie krótkoogoniasty)

tel. 600 312 903

WEST HIGHLAND WHITE TERRIER


 

 

BLONDI Z Księżopola
(wł. B. Księżopolska)

Młodzieżowy Champion BY
Champion Polski

 

 

ORI Z Księżopola
(wł. B. Księżopolska)

Młodzieżowy Champion


 

 

BENITA VOM SCHLOSS SCHWUELPER
(hod. Marion & Lutz Bauer)

Młodzieżowy Champion Polski


 

 

DIUNA Geslander
(hod. Bożena Reish)

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2009
Młodzieżowy Zwycięzca Polski
Młodzieżowy Champion Polski

 

ANCYMON BSO Rozental
(wł. E.D. Małysa)

Młodzieżowy Champion Słowacji
Champion Polski

www: http://bso-rozental.pl/

 

tel. 600-141-156

 

 

 

LANDRYNKA Banderola
(wł. E.D. Małysa)

Champion Polski

www: http://bso-rozental.pl/

 

 

 

 

 

 

 


PROMINENT OF SURPRISE

wł. Barbara Księżopolska, Teresa Schweizer

 

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010

Champion Polski

ur. 09.02.2009r.

 

YORKSHIRE TERRIER

 

VALENTINO Bakarat
(wł. Adrianna Adamowicz)

Champion Polski
res.CACIB
CAC
BOG
BOB

 

ZAHIRA Bakarat

(wł. Adrianna Adamowicz)


Champion Polski
6x CWC
BOB
res.CACIB

 

CALYPSO Diamond Passion (FCI)

(wł. Adrianna Adamowicz)

Champion Polski
Champion Bułgarii
Grand Champion Bułgarii
Balkan Champion
Młodzieżowy Champion Polski
2x CACIB
2x BOB
BOG III
BOG II