Drukuj

XLI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 29.04.2017r.
ROZPOCZĘCIE OCENY PSÓW RINGACH: godz. 9:00 (sędziowanie godzinowe)
MIEJSCE WYSTAWY: Stadion Sportowy STAL, ul. Sportowców 3 Grudziądz (oś Mniszek)

Zgłoszenia w systemie wystawy.net

 


Wystawcy Krajowi - opłaty do 20-04-2017r.

  • za pierwszego psa ( z katalogiem) 100 zł
  • za każdego następnego psa tego samego właściciela ( bez katalogu ) 90 zł
  • za psa w klasie młodszych szczeniąt lub szczeniąt (bez katalogu) 40 zł
  • za psa z tytułem Int. Championa 40 zł
  • za psa w klasie weteranów 40 zł
  • za psa rasy polskiej 1 zł
  • konkurs młody prezenter 20zł

Konto oddziału Bank BGŻ 81 2030 0045 1110 0000 0187 2590

Kod SWIFT: PPABPLPKXXX

Foreign exhibitors: - term charges 20-04-2017r.

  • First dog (catalogue price included) 35 EURO
  • Next dog (same owner) 30 EURO
  • Minor Puppy Class, Puppy Class (catalogue price not included) 20 EURO
  • dogs with the Interchampion title (catalogue price not included) 20 EURO
  • Veteran Class (catalogue price not included) 20 EURO
  • Polish breeds - 1 EURO
  • Junior Handling - 5 EURO

NIE PRZYJMUJEMY OPŁAT NA WYSTAWIE!

Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.

Jednocześnie informujemy !

Wycofanie zgłoszonego psa jest możliwe do czasu zamknięcia przyjmowania zgłoszeń 20-04-2017r. Zgłoszenie psa na wystawę, a nie wystawienie , nie zwalnia z obowiązku opłacenia wystawy.


Polecamy noclegi 10m od placu wystawowego w hotelu STAL w pokojach z łazienkami po remoncie:

Tel. Kom. 783 930 013
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.hotel.stalgrudziadz.pl/

 


Planowana obsada sędziowska na 41 Krajową Wystawę Psów Rasowych w Grudziądzu w dniu 29.04.2017r.

 

Sędziowie konkurencji
finałowych
Plan sędziowania Lista wystawców

Gr.I

  • Jarosław Gesinowski: ON
  • Katarzyna Fiszdon: biały owczarek szwajcarski, polski owczarek nizinny, owczarek podhalański, owczarek szkocki, owczarek szetlandzki, owczarek australijski (typ. amerykański)
  • John Muldoon (IRL): pozostałe rasy

Gr.II

  • Zelijka Fon–Zidar (SLO): sznaucery, pinczery
  • Anna Bogucka: bokser, nowofundland, bernardyn, czarny terier rosyjski, rottweiler
  • Magdalena Kozłowska: cane corso, dog de Bordeaux, dog z Majorki, dog kanaryjski, dog niemiecki
  • Colette Muldoon (IRL): buldog angielski, bullmastiff, mastif angielski, mastif neapolitański, pozostałe mastify (bez tybetańskiego)
  • Dusan Paunovic (SRB): szwajcarskie psy pasterskie, mastif tybetański
  • Maria Bruska: pozostałe rasy

Gr.III

  • Goran Gladic (SRB): teriery typu bull
  • Aneta Dopierała: yorkshire terrier
  • Maciej Bralczyk: pozostałe teriery

Gr.IV

  • Anna Rogowska: wszystkie rasy

Gr.V

  • Piotr Król: samoyed, akita amerykańska, chow chow, shiba
  • Dusan Paunovic (SRB): alaskan malamute, siberian husky

Gr.VI

  • Maria Bruska: beagle
  • Elżbieta Sobieszczańska: pozostałe rasy

Gr.VII

  • Andrzej Stępiński: wszystkie rasy

Gr.VIII

  • Grzegorz Robak: labrador retriever, golden retrieve
  • Aneta Dopierała: spaniele

Gr.IX

  • Lilianna Bachurzewska: boston terrier, mops, buldog francuski
  • Adam Ostrowski: chiński grzywacz, lhasa apso, shih tzu, spaniel tybetański, terier tybetański
  • Piotr Bachurzewski: chihuahua któtkowłosy , chihuahua długowłosy
  • Grzegorz Robak: pudle
  • Anna Rogowska: cavalier King Charles spaniel, King Charles spaniel, maltańczyk
  • Aneta Dopierała: pozostałe rasy

Gr.X

  • Adam Ostrowski: wszystkie rasy
  • Piotr Król: rasy nieuznane

 


 


 

III KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH (POPOŁUDNIOWA)
GR. I, II, III, IV, IX

Przewidywane rozpoczęcie oceny psów w ringach godz. 15:00 (może ulec zmianie - zależne od zakończenia XLI Krajowej Wystawy)

Zgłoszenia w systemie wystawy.net

 

 


 

Wystawcy Krajowi - opłaty do 20-04-2017r.

  • za pierwszego psa ( z katalogiem) 100 zł
  • za każdego następnego psa tego samego właściciela ( bez katalogu ) 90 zł
  • za psa w klasie młodszych szczeniąt lub szczeniąt (bez katalogu) 40 zł
  • za psa z tytułem Int. Championa 40 zł
  • za psa w klasie weteranów 40 zł
  • za psa rasy polskiej 1 zł
  • konkurs młody prezenter 20zł

Konto oddziału Bank BGŻ 81 2030 0045 1110 0000 0187 2590

Kod SWIFT: PPABPLPKXXX

Foreign exhibitors: - term charges 20-04-2017r.

  • First dog (catalogue price included) 35 EURO
  • Next dog (same owner) 30 EURO
  • Minor Puppy Class, Puppy Class (catalogue price not included) 20 EURO
  • dogs with the Interchampion title (catalogue price not included) 20 EURO
  • Veteran Class (catalogue price not included) 20 EURO
  • Polish breeds - 1 EURO
  • Junior Handling - 5 EURO

NIE PRZYJMUJEMY OPŁAT NA WYSTAWIE!

Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.

Jednocześnie informujemy !

Wycofanie zgłoszonego psa jest możliwe do czasu zamknięcia przyjmowania zgłoszeń 20-04-2017r. Zgłoszenie psa na wystawę, a nie wystawienie , nie zwalnia z obowiązku opłacenia wystawy.


Polecamy noclegi 10m od placu wystawowego w hotelu STAL w pokojach z łazienkami po remoncie:

Tel. Kom. 783 930 013
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.hotel.stalgrudziadz.pl/

 


Planowana obsada sędziowska na 3 Krajową Wystawę Psów Rasowych (Popołudniową) w Grudziądzu w dniu 29.04.2017r.

 

Sędziowie konkurencji
finałowych
Plan sędziowania Lista wystawców

Gr.I

  • Gabriela Łakomik-Kaszuba: ON
  • Dusan Paunovic (SRB): biały owczarek szwajcarski, polski owczarek nizinny, owczarek podhalański, owczarek szkocki, owczarek szetlandzki, owczarek australijski (typ. amerykański) )
  • Colette Muldoon (IRL): pozostałe rasy

Gr.II

  • Goran Gladic (SRB): sznaucery
  • Liliana Bachurzewska: pinczery , czarny terier rosyjski, nowofundland, bernardyn, dog kanaryjski, dog z Majorki
  • Piotr Bachurzewski: buldog angielski, bokser, bullmastiff, mastif angielski, pozostałe mastify, rottweiler
  • Zelijka Fon-Zidar (SLO): cane corso, dogue de Bordeaux, szwajcarskie psy pasterskie, pozostałe molosy
  • Maria Bruska: dog niemiecki

Gr.III

  • Magdalena Kozłowska: teriery w typie bull
  • Maciej Bralczyk: yorkshire terrier
  • Colette Muldoon (IRL): pozostałe rasy

Gr.IV

  • Adam Ostrowski: wszystkie rasy

Gr.IX

  • John Muldoon (IRL): chihuahua któtkowłosy , chihuahua długowłosy
  • Dusan Paunovic (SRB): pudle
  • Grzegorz Robak: mops, boston terrier, buldog francuski
  • Aneta Dopierała: cavalier King Charles spaniel, King Charles spaniel, maltańczyk, lhasa apso , chiński grzywacz, shih tzu, hawańczyk, spaniel tybetański, terrier tybetański
  • Goran Gladic (SRB): pozostałe rasy
  • Colette Muldoon (IRL): rasy nieuznane

 

UWAGA
OBSADA SĘDZIOWSKA MOŻE ULEC ZMIANIE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA.